Soğuk Hava Depoları - Soğutma Cihazları - Endüstriyel Soğutma Sistemleri

+90 216 377 94 00 - 94 14 | info@novasogutma.com
TEKLİF AL

İstanbul Endüstriyel Soğutma Firmaları

Hepimizin bildiği gibi ülkemizin pek çok ilinde gıda üretimi konusunda çeşitli tesisler bulunmaktadır.

Bu tesislerde, üretilen ürünler yapısal özelliklerine göre ayrıştırılır ve uzun süre besin değerlerini kaybetmeden saklanabilmesi içinde soğul hava depolarında stoklanır. İşte bu stoklamanın en iyi şekilde yapılması yönünde çalışmalarını sürdüren İstanbul Endüstriyel Soğutma Firmaları, sizlerin kapasiteniz doğrultusunda verim alacağınız soğuk hava depolarını anahtar teslim şeklinde tarafınıza sunmaktadır. Bu firmalardan biri olan Novacold kuruluşumuz, uzun yılardır soğutma sistemleri sektöründe yer aldığından ötürü tecrübelerine dayanarak en iyi kalitedeki soğutma sistemlerini istediğinizde sizlere sunacak potansiyele sahiptir diyebiliriz.

İstanbul’daki En İyi Endüstriyel Soğutma Firması

 

Üretici firmadan satıcı firmaya kadar ürünlerin ilk tazeliğine en yakın yapıda muhafazasının sağlanması adına belirttiğimiz gibi her daim soğuk hava depolarına ihtiyaç vardır. Muhafaza edilecek ürün ya da ürünlere bağlı olarak sıcaklık ve nem dengesinin doğru ayarlanması oldukça mühim bir konu olup, ihtiyaç doğrultusunda mutlaka profesyonel firmalardan destek alınarak soğuk hava depoları projelendirilmelidir. Dolayısıyla İstanbul’daki En İyi Endüstriyel Soğutma Firması arayışınız için Novacold firmamızın biçilmiş kaftan olacağını belirtmek isteriz. Sizin için tasarlanacak olan soğuk hava deposu projesinde A’dan Z’ye hiçbir detay atlanmadan hesaplanacak ve ayrıca ileriye yönelik kapasite artırma durumunuz da göze alınarak projeniz bu yönde planlanarak istediğinizde hayata geçirilecektir. Verim alacağınız ve sorunsuz soğuk muhafaza sağlayabileceğiniz bir alan elde etmek isterseniz, sizlere tavsiyemiz bizlerle iletişim kurmak olacaktır.

İstanbul Soğutma Sistemleri

 

İstanbul bölgesi daha çok sanayi alanı olduğundan ötürü çok yoğun şekilde sebze ile meyve yetiştiriciliğinin olduğunu söylenemez. Ancak üretici firmadan temin edilen gıda ürünlerinin muhafazası için satıcı firmaların da soğuk hava deposu edinmesi gerektiğini belirtebiliriz. Dolayısıyla İstanbul Soğutma Sistemleri konusunda gerek gıda gerekse ilaç ve aşı gibi ürünlerin yapısal özellikleri doğrultusunda doğru koşullar altında korunabilmesi adına firmamız her daim en iyi destekçiniz olacaktır. Bizlerle iletişim kurarak ihtiyaçlarınızı belirtmeniz durumunda, proje yöneticilerimiz sizlere yapılacaklar hususunda detaylı olarak bilgi verecek ve en iyi şekilde verim alacağınız soğuk hava deposunu dilediğinizde anahtar teslim vaziyette sizlere sunacaktır.