Soğuk Hava Depoları - Soğutma Cihazları - Endüstriyel Soğutma Sistemleri

+90 216 377 94 00 - 94 14 | info@novasogutma.com
TEKLİF AL

Et Entegre Tesisi Soğuk Hava Deposu

Kırmızı ve tavuk etinin işleme sürecinde gıda mevzuatı gereğince bazı hususlara dikkat edilmesi gereklidir.

Etin işlenmesi, parçalanması, soğuk muhafazası ve donuk muhafazasının sistemli şekilde işlemesine ön veren et entegre tesislerinde, etin bozulmadan gerekli işlemlerden geçebilmesi için kaliteli bir tesisin kurulmuş olması önemlidir. Dış ortamda et üzerinde oluşan mikroorganizmalar, hızlı bir şekilde ürer ve etin bozulmasına neden olur. Bu durumu engellemek için Et Entegre Tesisi Soğuk Hava Deposu kurulumunu anahtar teslim şekilde gerçekleştiriyor ve tarafınıza en iyi kalitede hizmeti sağlıyoruz. Ayrıca tarafınıza sağlayacağımız hizmet içeriğinde yatırım maliyet analizi, işletme maliyeti düşürme, soğuk hava deposunun projelendirilmesi, soğutma cihazları gibi çeşitli konularla çözüm önerilerini de sunuyoruz.

Et Tesisi Soğuk Hava Deposu İmalatı

Proje yöneticilerimiz inşaat alt yapısının hazırlanmasından başlayarak, soğuk hava deposunun projelendirilmesi, soğutucu cihazlar, işletme maliyeti hesaplama ve düşürme, yatırım maliyeti analizi gibi her konuda tarafınıza destek vermekte ve Et Tesisi Soğuk Hava Deposu İmalatı ihtiyacınızın en iyi şekilde giderilmesine yardımcı olmaktadır. Sıfırdan bir tesisin projelendirilmesi yapılabileceği gibi var olan tesisin iyileştirilmesi konusunda da sizlere yardımcı olabilir, parçalama alanları, proses işleme alanları, şoklama odaları, soğuk muhafaza alanları ve donuk muhafaza alanları gibi gerekli her alanın oluşturulması sağlanabilmektedir. Bu sayede gerek etin işlenme sürecinde gerekse muhafaza sürecinde sorun yaşamadan etin uzun dönemde korunması gerçekleştirilmektedir.

Et Entegre Tesisi Soğuk Hava Deposu Fiyatları

Kesilen hayvan etinde hastalık yoksa dahi kesimden hemen sonra birçok mikrobun ete bulaşması ve hızla ete yayılarak etin bozulmasına neden olması büyük ihtimaller arasındadır. Dolayısıyla etin kesiminden işlenerek muhafazaya alınacağı her sürecin uygun koşullar ve uygun ortamda gerçekleşmesi gereklidir. Bu konuda sizlere destek olarak işletmenizin büyüklüğüne bağlı şekilde çözümler sunacak olan kuruluşumuz, sizlerin merak ettiği Et Entegre Tesisi Soğuk Hava Deposu Fiyatları hususunda da tabi ki ihtiyacınıza yönelik rakamsal verileri tarafınıza sunacaktır. Soğuk hava deposunun maliyet kısmı için bizlerle iletişime geçerek proje yöneticilerimizden detaylı bilgi alabilir, her konuda sizlere yardımcı olmamıza ön verebilirsiniz.