Soğuk Hava Depoları - Soğutma Cihazları - Endüstriyel Soğutma Sistemleri

+90 216 377 94 00 - 94 14 | info@novasogutma.com
TEKLİF AL

Konteyner Soğuk Hava Deposu Fiyatları

Günümüzde sıklıkla kullanılmakta olan soğutma sistemlerinden bir tanesi de kuşkusuz ki konteyner soğuk hava depoları olmaktadır.

Adından da anlaşılabileceği gibi seyyar olmasından dolayı istenilen yere taşınabilmektedir. Sabit bir konum yerinde olmaktan ziyade taşınabilir özelliği sayesinde her gittiği yerde görevini layığı ile yapabilmektedir. Daha çok askeri alanlarda, yurt dışında ve özel şoklama odalarında tercih edilerek +8 den, -5 , -18, -25 ve -45 dereceye kadar tercih edilebilmektedir. Belli koşullar çerçevesinde muhafaza edilmesi gereken ürünlerin saklanmasında en büyük yardımcı olarak bilinmektedir. Söz konusu olan Konteyner Soğuk Hava Deposu Fiyatları ise belirlenen ölçüler çerçevesinde değişkenlik gösterebilir. Bundan dolayı alanınıza en uygun olan modeli seçmenizde fayda vardır diyebiliriz.

Konteyner Soğuk Hava Deposu

Özellikle taşımacılık sektöründe en sık bir şekilde karşılaştığımız soğuk hava depoları, tanışabilir olmasından dolayı büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Sabit bir yerde kalma zorunluluğu olmadığı için gittiği her yerde görevini sonuna kadar getirebilmektedir. Belli koşullara sahip olan ürünlerin yani gıdaların veya farklı ürün gruplarının muhafaza yani korunmasını sağlamak için tercih edilmektedir. Büyük bir kullanım alanına sahip olarak birden fazla ürün çeşidinin bozulma olasılıklarını ortadan kaldırmak için tercih edilebilir.  Hem ülkemizde, hem de yurt dışında imalatı yapılan Konteyner Soğuk Hava Deposu bir günlüğüne değil uzun yıllar boyunca kullanmak maksadı ile üretilmektedir.

Soğuk Hava Deposu

Günümüzde özellikle sebze ve meyve gibi çok çabuk bozulmakta olan ürünlerin taşınma esnasında sapa sağlam kalmasını sağlayan içerik özelliklerine sahip olan bir sistem olmaktadır. Ürünlerin yapısına uygun olacak bir şekilde hem soğutma, hem de ısıtma sistemine uygun olan bu sistem, ürünlerin bozulmadan tüketiciye ulaştırılmasını sağlamaktadır. Özel projelendirmeler sayesinde ihtiyaca uygun olacak şekilde üretilen Soğuk Hava Deposu aynı şekilde ısı derecesinin değiştirilebilme özelliklerine de sahiptir. Yani herhangi bir durum olması bakımından da acil teknik servis desteği alınarak da sorunlar giderilebilir. Özel soğutma mekanizmalarına sahip olarak da uzun yıllar boyunca kullanım garantisi sunulmaktadır. Hem üreticiye, hem de tüketiciye büyük kolaylıklar sağlamak için geliştirilmiştir.