Soğuk Hava Depoları - Soğutma Cihazları - Endüstriyel Soğutma Sistemleri

+90 216 377 94 00 - 94 14 | info@novasogutma.com
TEKLİF AL

Nova Cold Soğutma Sistemleri Sizlere Neler Sunar?

Nova Cold, endüstriyel soğutma sistemleri alanında çok uzun yıllardır verdiği hizmet kapsamında bugün sizlere en iyi şekilde verim alacağınız soğuk zincir halkasını oluşturmaktadır.

Her çeşit ürünün doğal özelliklerine zarar gelmeden raf ömrünün uzaması için doğru koşulları oluşturmakta ve üretimden tüketime kadar ürünlerin muhafazasının sağlanmasına katkı sağlamaktadır. Yani Nova Cold soğutma sistemleri konusunda çalışabileceğiniz en doğru firmalardan biridir. Çünkü sizlere basit bir soğutma sistemi yerine et entegre tesisi, meyve soğuk hava deposu, dondurma soğuk hava deposu, süt ve unlu mamul depoları, şok odaları, narenciye odaları, tıbbi ve medikal soğuk oda, tıbbi atık soğuk oda, proses soğutma alanları ve her çeşit işletme bünyesinde soğutma tesisi gibi geniş çaplı bir hizmet sunma kapasitesine sahiptir. Dolayısıyla soğutma alanında Nova Colden iyi verim için biçilmiş kaftan denecek profesyonelliktedir diyebiliriz.

Nova Cold Soğutma Sistemleri'nin Kalitesi

Soğuk oda sistemlerinde son sistem soğutma ekipmanlarıve 1.sınıf kalite işçilik ile sizlere hizmet veren Nova Cold, muhafaza etmek istediğiniz her çeşit ürünün yapısına uygun bir sistemle depolama süresini olabildiğince uzun tutmanıza ve ürünleri en taze haliyle tüketiciye sunmanıza destek olmaktadır. Bunu amatör bir kadro ile değil alanında en iyi proje yöneticileri ile mimarlarıyla birlikte gerçekleştirmekte ve titizlikle yürütülen çalışmalar ardından anahtar teslim şeklinde tesisinizi sizlere teslim etmektedir. Soğuk oda tesisiniz teslim edildikten sonra hizmetini sonlandırmak yerine ihtiyacınız olduğu her anda teknik desteğini sizlerden esirgemeyen Nova Cold, ürünlerinizi sizler kadar düşünmekte ve hızlı bir şekilde her daim sorunlarınıza çözüm getirmektedir.

Soğuk Hava Deposu'nda En İyi Çözüm

Son yıllarda her çeşit ürünün raf ömrünü uzatma konusunda en ekonomik ve en iyi çözüm yolu olan soğuk hava depoları, bugün Nova Cold tarafından yüksek verimli şekilde istediğiniz ebatlarda üretilmektedir. İşletmenize ücretsiz olmak üzere tespit için proje yöneticileri ziyarette bulunur ve ihtiyacınız ile kapasite durumunuz değerlendirilerek, bunun yanı sıra yatırım maliyeti, işletme maliyeti gibi çeşitli konularda göze alınarak en doğru proje ile karşınıza çıkılır. Sizler için tasarlanan projeye onay verme durumunuzda ise hızlı bir şekilde çalışmalar başlatılır ve soğuk hava sisteminiz en iyi koşullarda üretilerek kullanıma hazır vaziyette tarafınıza sunulur. Bu doğrultuda Nova Cold firması hakkında detaylı bilgi almak ve hizmet kalitesini görmek isterseniz, resmi internet sayfasından tüm bilgilere ulaşabilir, ön gördüğünüzde iletişime geçerek kaliteli hizmet ayrıcalıklarını keşfedebilirsiniz.