Soğuk Hava Depoları - Soğutma Cihazları - Endüstriyel Soğutma Sistemleri

+90 216 377 94 00 - 94 14 | info@novasogutma.com
TEKLİF AL

Buzhane Panel Fiyatları

Endüstriyel soğutma sistemlerinde panel seçimi kuşkusuz kurulacak tesisten alınması hedeflenen verimi bire bir etkileyen unsuru barındırmaktadır.

Sandviç panel, çatı paneli, soğuk oda panelleri ve cephe paneli gibi proje için gerekli olan panel türlerine doğru şekilde karar verilmeli ve muhafaza edilecek ürünler için en iyi koşulların oluşturulması gereklidir. Bildiğiniz gibi Buzhane alçak sıcaklık içeren, ürün yapısına göre sıcaklığın ayarlanabileceği soğuk oda tesisini içermektedir. Bu tesisin kurulma sürecinde merak ettiğiniz Buzhane Panel Fiyatları ise istediğiniz projeye bağlı olarak değişecektir diyebiliriz. Yani üretiminiz, korunacak ürünler, kurulumunu istediğiniz soğuk hava deposunun boyutu ve gerekli olan panel kalınlığı gibi detaylar, fiyat konusunda değişikliğe neden olmaktadır. Endüstriyel soğutma sistemi için genellikle paneller 5 ila 18cm arasında üretilmektedir. Isı azaldıkça panel kalınlığı da bu doğrultuda artmaktadır. Dolayısıyla kuracağınız tesis şoklama ünitesiyle ilişkili olacaksa, bu ölçüde ileriye yönelik doğru planlama yapılarak tesisin kurulması gereklidir.

Buzhane Panelleri

Buzhane panelleri ihtiyaca yönelik en ve kalınlık alternatifleri barındırmakta olup, muhafaza edilecek ürünler doğrultusunda doğru panel seçimi ile kişilere soğuk hava deposu konusunda yardımcı olunmaktadır. Endüstriyel Buzhane Panelleri yüksek izolasyon sağlayan poliüretan dolgulu sandviç paneller ile birlikte çeşitli yalıtım materyallerinden oluşmaktadır. Buda hem enerji tasarrufu sağlarken hem de montaj kolaylığı içermektedir. Ayrıca panellerin iç ile dış yüzeyinde kullanılmakta olan polyester ya da PVC kaplı galvaniz, temizleme kolaylığı sağlamasının yanı sıra yüksek ölçüde dayanıklılık da göstermektedir. En iyi kalitelerin kullanılarak oluşturulduğu soğuk hava depoları kişinin gereksinimine bağlı olarak istenilen büyüklükte tasarlanabilmektedir. 

Buzhane

Hijyenik yapıları ile kolay temizlenebilme avantajına birde yüksek ısılarda sahip olduğu güçlü izolasyon özelliği eklendiğinde Buzhane panellerinin kullanıcısına verim sağlayacağı tartışmasız bir gerçektir. Teknik açıdan kısa değerlendirecek olursak, kolay kurulum, kolay montaj ve yüksek kalitesiyle poliüretan panellerin mükemmel sonuçlar doğurduğunu söyleyebiliriz. Hastane, restoran, otel, laboratuarlar, sebze ile meyve işleme ve muhafaza tesisleri gibi gerek görülen her alanda kurulumu yapılabilen soğuk hava depoları için bizlerle iletişime geçmeli, piyasa üzerinde en iyi hizmetlerden birini alarak uzun vadede sağlıklı sonuçlar elde etmelisiniz.