Soğuk Hava Depoları - Soğutma Cihazları - Endüstriyel Soğutma Sistemleri

+90 216 377 94 00 - 94 14 | info@novasogutma.com
TEKLİF AL

Endüstriyel Çift Rejim Cihazı Fiyatları

Soğuk hava deposunda birden fazla ürün muhafaza etmek isterseniz, yani hem donuk hem de soğuk muhafazaya ihtiyaç duyuyorsanız bu noktada sizlere en iyi çözümü çift rejim cihazı sunacaktır. 

Şöyle ki, iki ayrı soğuk depo inşa ettirmek yerine çift rejim cihazı kullanarak deponuza ilk yüklemeyi -18˚C koşulunda yaparken, ikinci yüklemenizi +3˚C ile yaparak deponuzun fonksiyonel özelliğini artırabilir ve her bakımdan kazanç elde edebilirsiniz. Muhafaza edeceğiniz ürünler üzerinde oldukça işlevsel özelliklere sahip olan Endüstriyel Çift Rejim Cihazı Fiyatları bakımından da bütçenize uygun seçenekleri barındırmaktadır.  Ancak kısa sürede kendi fiyatını amorti edecek düzeyde sizlere verim sağlayacağı için çok cüzi rakamlara satılan ve kısa sürede arıza göstererek sıkıntı oluşturan kalitesiz ürünlerden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Endüstriyel Çift Rejim Cihazı Fiyatları Neye Göre Değişir?

Çift rejim cihazı, bugün özellikle gıda ve ilaç zincirinde yer alan işletmeler için son derece önem teşkil etmektedir. Özellikle tonajlı üretim yapan firmalar takdir edersiniz ki, ürettiği ürünlerde yapısal bozukluk oluşmaması adına uygun sıcaklıkta muhafaza koşullarını oluşturmak zorundadır. Bu koşullarda ancak soğuk hava depoları sayesinde oluşturulabileceğinden ötürü birden fazla ürün saklamak isteyen kişiler ayrı ayrı depo kurmak yerine deponun işlevsel özelliğini çift rejim cihazı gibi ürünler kullanarak artırabilirler. Dolayısıyla bu denli verim sağlayacak ürün fiyatı nedir veya Endüstriyel Çift Rejim Cihazı Fiyatları Neye Göre Değişir? Merakınız ediyorsanız kısaca; cihazın gücü, soğutma kapasitesi, elektrik gücü ve buna benzer özelliklerine bağlı şekilde fiyatında değişkenlik gösterir diyebiliriz.

Endüstriyel Çift Rejim Cihazı Ne İşe Yarar?

Tek bir ürün üzerinde soğuk muhafaza sistemine ihtiyaç duyabilir ama belli bir süre sonra farklı ısılarda birden fazla ürünü saklamak isteyebilirsiniz. İşte bu noktada sizlerin merak ettiği Endüstriyel Çift Rejim Cihazı Ne İşe Yarar? Sorularınız cevap bulmaktadır. Yani farklı ısılarda birden fazla ürünü muhafaza etmek istediğinizde, çift rejim cihazı bu hususta sizlerin imdadına koşmaktadır. Soğuk hava deponuza ilk yüklemenizi x sıcaklıkta yaparken, bir sonraki yüklemeyi farklı bir ısıda yapabilme olanağı tanıyarak, deponuzun işlevsel özelliğini artırmaktadır.