Soğuk Hava Depoları - Soğutma Cihazları - Endüstriyel Soğutma Sistemleri

+90 216 377 94 00 - 94 14 | info@novasogutma.com
TEKLİF AL

Soğuk Hava Deposu Yapan Firmalar

Ticari alanlarda ve faaliyetlerde çok sıklıkla karşılaştığımız ürünlerden bir tanesi de soğuk hava depolarıdır.

Soğuk Hava Deposu ürünlerin uzun süre saklanması için gerekli olan gıda imalatında, proses sıcaklığı düşürmek için kurulmaktadır. Duvarları ve çatısı ise genellikle saç arası poliüretan köpük dolgulu panellerden oluşmaktadır. Böylece istenilen seviyeye sahip olmakta ve beklentileri en iyi şekilde karşılamaktadır. Soğutma sistemleri oldukça uzman olan Soğuk Hava Deposu yapan firmalar olduğunu belirterek irtibata geçilmesi halinde de yerinde montaj işlemlerinden faydalanılabilir. Yani her geçen gün kendini yenileyen ve yeniliklere açık olan gelişimleri sayesinde tüketicisini de memnun edebilmektedir. Gıda sektörünün bir numaralı ihtiyacı olarak tercih edilen bir üründür.

Soğuk Oda Deposu İmalatı

Söz konusu olan gıda ürünlerinin belli bir ısı derecesinde muhafaza edilmesini sağlayarak aynı zamanda da ürünlerin bozulmasını engellemektedir. Yani ürünlerin sağlıklı bir şekilde bozulmadan tüketiciye aktarılması için belli zamanlarda kullanılan bir sistem olarak karşımıza çıkan Soğuk Oda Deposu İmalatı ise son derece özenle gelişmektedir. Soğuk oda depoları için soğutmayı sağlayan makinalar soğuk oda içinde ve soğuk oda dışında üniteler şeklinde oluşmaktadır. Yani ürünlerinizin fire vermesini engelleyebileceğiniz en gelişmiş ürün ve malzemelerden oluşarak sizlere ticari alanlarda da yükseliş sağlamaktadır. Ürünlerin kullanım talimatları geçmesin diye önlem almak maksadı ile uygun koşullarda saklanması sistemi olmaktadır.

Soğuk Oda Depoları

İşiniz gereği sahip olmak istediğiniz bu soğuk odalar için istenilen ebat ve ölçülerde sipariş verilebilmektedir. Dilerseniz işletmenizin satış bölümünde, isterseniz de depolarınızda büyük bir alana sahip olarak gıda ürünlerinizi saklayabilirsiniz. Her ölçüye göre istenilen soğutma dereceleri de eklenerek ihtiyacınıza uygun olan koşulları yaratabilirsiniz. Günlük olarak veya belli bir tarih aralıkları içerisinde tüketilmesi gereken ürünlerin korunması için Soğuk Oda Depoları devreye girerek üreticiye ve satıcıya büyük kolaylıklar sağlayabilir. Birden fazla çeşidi olmasından dolayı da prefabrik olanlarının da olduğunu belirtebiliriz. Ya seyyar olarak dağıtım araçlarının kasalarında tercih edebilir veya sabit olarak özel bir depo sistemi oluşturabilirsiniz. Detaylar ve ürünler hakkında ise üretici firmanız ile iletişim halinde olmanız gerekmektedir.