Soğuk Hava Depoları - Soğutma Cihazları - Endüstriyel Soğutma Sistemleri

+90 216 377 94 00 - 94 14 | info@novasogutma.com
TEKLİF AL

İstanbul Soğuk Hava Deposu İmalatı

Meyve ve sebze, et ürünleri, deniz ürünleri, sağlık ürünleri ve benzeri her çeşit ürünün yapısal bozukluğu oluşmaması adına donuk ya da soğuk şekilde muhafaza edilmesi gerekli olup, bu koşulların oluşturularak ürünlerin muhafazasının sağlandığı alanlara da soğuk hava deposu denmektedir. 

Kişilerin ihtiyaçlarıyla bağlantılı şekilde standart projeler ile soğuk hava deposu ihtiyacı giderilebilirken, aynı zamanda özel ebat içeren çözüm yollarına da gidilebilmektedir. Bu hususta en iyi şekilde verim alabileceğiniz niteliklerde İstanbul Soğuk Hava Deposu İmalatı yapan kuruluşumuz, proje aşamasından kullanım sürecine kadar her detayın incelikle hesaplandığını ve anahtar teslim şeklinde soğuk hava deposunun kurulumunun yapıldığını belirtmek isteriz.

İstanbul Soğuk Hava Deposu Fiyatları

Günümüzde gıda üreticilerinden sağlık sektörüne varıncaya dek pek çok kuruluşun soğuk hava deposuna ihtiyacı olabilmektedir. Çünkü üretilen ürünlerin raf ömürlerini uzatmak yani mevcut yapılarını bozulmadan muhafaza etmek için ürün cinsine bağlı şekilde soğuk veya donuk şekilde muhafazası yapılmalıdır. Bu noktada merak ettiğiniz İstanbul Soğuk Hava Deposu Fiyatları için sizlerin ihtiyacınıza bağlı olarak fiyatta değişkenliğin oluşabileceğinizi söyleyebiliriz. Şöyle ki, standart soğuk hava odaları ile entegre soğuk hava depolarının kurulum fiyatı maalesef ki aynı olmayacaktır. Dolayısıyla kişinin verim alacağı ve işleyiş kapasitesine bağlı olarak kişiye özel tasarlanacak olan soğuk depoların maliyeti konusunda proje yöneticilerimizle iletişim kurabilir, olabilen en ekonomik koşullarda ihtiyacınızın giderilmesine ön verebilirsiniz.

İstanbul Soğuk Hava Deposu Projesi

Bugün kişilere iyi ölçüde soğutma sisteminin sağlanması için muhafaza edilecek ürüne uygun depo, ihtiyacı giderecek yeterli hacim, doğru soğutma sistemi ve izolasyon işleminin yapılması gereklidir. Kusursuz ve uzun vadede verim alınacak soğuk hava deposunun oluşturulması için kuşkusuz profesyonelce tasarlanması gereklidir. Dolayısıyla sizlere bu profesyonelliği İstanbul Soğuk Hava Deposu Projesi ile sağlayabilecek olan kuruluşumuz, alanında en iyi proje yöneticileriyle tarafınıza hizmet sunacağının altını çizmek isteriz. Soğuk hava depoları +15˚C ile -5˚C soğutma ve 0˚C ile -40˚C dondurma özelliğiyle tasarlanabilir. Bu nedenle tercihinize ya da kapasitenize bağlı olarak bizlerle iletişime geçerek, ihtiyacınızın giderilmesini sağlayabilirsiniz.