Soğuk Hava Depoları - Soğutma Cihazları - Endüstriyel Soğutma Sistemleri

+90 216 377 94 00 - 94 14 | info@novasogutma.com
TEKLİF AL

Anahtar Teslim Donuk Oda İmalatı

Soğuk depolama sistemleri, üretim süreci tamamlanmış her çeşit ürünün cinsine göre kategoriye ayrılarak uygun koşullarda şoklama, ön soğutucu, derin dondurucu gibi çeşitli tekniklerde muhafaza sağlanmasını içermektedir.

Ürünler kısa veya uzun süreli olarak donuk odalarda saklanır ve tazeliğini kaybetmeden tüketiciyle buluşur. Bu da takdir edersiniz ki, üreticiden satıcıya varana dek bir ürünün tüketiciye ulaşmasında emeği geçen her kurumun kazanç elde etmesine ön verir. Dolayısıyla donuk oda kullanıcısına her açıdan avantaj sağlayan bir sistemdir diyebiliriz. Bu noktada Anahtar Teslim Donuk Oda İmalatı için firmamızın çok uzun yıllardır kazandığı bilgi birikimiyle sizlere en iyi şekilde hizmet edeceğini belirtebiliriz.

Anahtar Teslim Donuk Oda İmalatında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tasarlanan sistemin verimli şekilde çalışması ve enerjiyle birlikte üretim verimliliğinin de artırılması için kuşkusuz dikkat edilmesi gereken pek çok husus vardır. Bu konuda fikir edinmeniz açısından bazı önemli hususları sizler için aşağıda belirtmiş bulunmaktayız.

  • Soğuk hava deposunda kullanılacak aydınlatma çeşitleri ile birlikte güçleri
  • Korunacak olan ürünlerin türleri
  • İnşası yapılacak olan donuk odanın coğrafi konumu
  • Soğutma kapasitesini doğrudan etkileyecek ısı transfer tespiti
  • Enerji tasarrufuna yönelik kazanç elde etme tespiti
  • Muhafaza edilecek ürünlerin muhafaza sürelerinin tespiti

Gibi soğuk hava deposu projelendirilmesinde üzerinde durulması gereken pek çok detay bulunmaktadır. Bu nedenle Anahtar Teslim Donuk Oda İmalatında Nelere Dikkat Edilmelidir? Dediğinizde, mevcut kapasiteniz başta olmak üzere ileriye dönük üretim artırma ihtimali göze alınarak, muhafazaya alınacak ürünlerin türleri ve bu doğrultuda en uygun koşulların oluşmasına önem verilmelidir. Teknik bakımdan ise uzman bir firmayla anlaşarak garantili hizmet alınması en sağlıklı çözüm yolu olacaktır.

Anahtar Teslim Donuk Oda Nerede Yaptırılır?

Soğuk hava deposu sisteminde göz ardı edilen bir nokta pek çok olumsuzluğa neden olabileceğinden ötürü daha öncede belirttiğimiz gibi Anahtar Teslim Donuk Oda Nerede Yaptırılır? Sorunuz için uzman bir kuruluş bünyesinde yaptırılmalıdır şeklinde cevap verebiliriz. Alanında en iyi proje yöneticilerinin tespitleri doğrultusunda kişiye özel oluşturulan projeler, 1.sınıf malzeme ve işçilik eşliğinde üretilmekte olup, uzun vadede sorunsuz kullanım hakkı ile sizlere sunulmaktadır. Detaylı bilgi için bizleri arayabilir, tüm merak ettiklerinize yanıt alabilirsiniz.