Soğuk Hava Depoları - Soğutma Cihazları - Endüstriyel Soğutma Sistemleri

+90 216 377 94 00 - 94 14 | info@novasogutma.com
TEKLİF AL

Evsel ve Tıbbi Atık Depoları

Bildiğiniz gibi günümüzde çok çeşitli atıklar bulunmaktadır ve bu atıklar ayrıştırılarak toplanıp, imha edilmedikleri sürece insan sağlığıyla birlikte doğada yaşayan her çeşit canlı için ciddi tehlike unsuru oluşturmaktadırlar.

Bundan ötürü Evnsel ve Tıbbi Atık Depoları üretilmekte ve ilgili noktalara sunularak, atık yönetmenliğine uygun şekilde atıkların toplanarak imha edilmesi sağlanmaktadır. Bu konuda yönetmenliğe uygun şekilde hizmet verebilecek kapasiteye sahip olan kuruluşumuz, standart veya özel ebat içeren atık depolarını sizler için üretmekte ve kullanımınıza sunmaktadır. Atıkların ayrı şekilde toplanarak atık ünitesine kolay taşınması için her çeşit atık farklı renkte poşete koyulur ve bu sayede atıkları ayrıştırmak için ekstra bir çaba gerekmez. Serum şişesi, ilaç ve benzeri cam atıklar MAVi torba, farmasotik ile kimyasal atıklarla birlikte delici ve kesici malzemeler, pamuklu ve kanlı sargı bezleri, ameliyat atıkları, idrar kapları, kan ve plasenta bulaşan atıklar, araştırma amaçlı kullanılmış olan hayvanların leşleri gibi çeşitli atıklar da Kırmızı torbada toplanmaktadır. Bununla birlikte iğne ve benzeri delici ile kesici atıklar Sarı renkli enfekte atık kovasında toplanıp, ağzı sıkıca kapatılır ve Kırmızı torbaya koyulur. Sağlık ürünlerinden oluşmayan evsel atıklar ise Siyah torbada toplanarak her bir torba dolduğunda eğitimli personel tarafından kurumun deposuna kaldırılır ve daha sonra belediyeden gelen ekibe atıklar imha edilmek üzere teslim edilir.

Evsel ve Tıbbi Atık Deposu İmalatı

Gerektiğinde sökülerek farklı bir noktaya monte edilecek nitelikte modüler sistemle yaptığımız Evsel ve Tıbbi Atık Deposu İmalatı tarafınıza en iyi şekilde verim sağlayacak özelliklerde tasarlanarak kullanıma hazır vaziyette sunulmaktadır. Sıkıştırılmış poliüretan malzemesinden üretilen atık depoları +4 derece olmakla beraber enerji tüketimi bakımından da en verimli olacak düzeyde tasarlanmaktadır.

Evsel ve Tıbbi Atık Deposu Fiyatları

Atık depoları yönetmelik gereğince özellikle tüm sağlık kuruluşlarının bünyesinde olmak zorundadır. Soğutucu özelliği taşımasının yanı sıra bütün halde sökülüp, kurulma özelliği de barındırmalıdır. Dolayısıyla kurulacak alana ve kapasiteye bağlı olarak Evsel ve Tıbbi Atık Deposu Fiyatları da değişecektir. Kaliteli ve uzun vadeli kullanım hakkı için bizlerle iletişim kurabilir, bu hususta en iyi hizmeti almaya ön verebilirsiniz.