Soğuk Hava Depoları - Soğutma Cihazları - Endüstriyel Soğutma Sistemleri

+90 216 377 94 00 - 94 14 | info@novasogutma.com
TEKLİF AL

Novacold Endüstriyel Soğutma

NavaCold adı altında üretilen endüstriyel tipi soğutma sistemi, her ihtiyaca cevap verecek nitelikte geniş kapasiteye sahip olarak üretilmektedir.

Merkezi soğutma sistemleri, monoblok soğutma sistemleri, split soğutma sistemleri ve şoklama üniteleri olmak üzere birden fazla tiple üretimi mevcuttur. Bunun yanı sıra NavoCold Endüstriyel Soğutma sistemlerinde vidalı kompresör, hermetik, scroll ve yarı hermetik seçeneklere de yer verilmiştir. Bildiğiniz gibi ülkemizde gıda üretimi yapan firma olduğu kadar üretilen gıdaların satışını yapan firmalarda bulunmaktadır. Ürünleri yılın her mevsiminde ilk tazeliğine yakın tutabilmek için ise kuşkusuz soğutma sistemine ihtiyaç duyulmaktadır. Her çeşit gıdanın raf ömrünü uzatan soğuk depolar iç ve dış mekana uygun şekilde üretilmekte ve sadece gıda değil ilaç ve benzeri kimyasallar için de kullanımı tercih edilmektedir.

NovaCold Endüstriyel Soğutma Sitemleri

Belli bir süre zarfında yapısı bozulmadan muhafaza edilmek istenen ürünler soğuk hava depolarında ürün cinsine bağlı olarak yeterli sıcaklıkta korunmaya alınmaktadır. Soğutma sistemi işletmenin büyüklüğüne bağlı olarak yeterli kapasite ile tasarlanan alanlardır ve bu alanlar genel olarak endüstriyel soğutma sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır. İç ve dış mekanlarda kurulabilen ve aynı zamanda orta ile yüksek ölçekli soğuk odalarda kullanılan cihazları içeren endüstriyel soğutma, bugün doğru firmadan temin edildiğinde kullanıcısına yüksek ölçüde verim sağlayacaktır. Bu aşamada devreye giren NovaCold Endüstriyel Soğutma Sistemleri, test aşaması tamamlanan cihazları kolay montaja hazır şekilde alıcısına sunmaktadır.

Novacold Soğuk Hava Deposu İmalatı

İhtiyaca yönelik standart kapasiteli ürün sunumunun yapıldığı NovaCold Soğuk Hava Deposu İmalatı bünyesinde istenildiğinde özel üretim de yapılmaktadır. Kişinin kapasitesi ve muhafaza etmek istediği ürün ya da ürünlere bağlı özelliklerle donatılan cihazlar NovaCold bünyesinde çeşitli testlere tabi tutulduktan sonra kısa sürede monte edilebilecek ve istendiği vakit kolayca da yer değiştirecek niteliklerde tasarlanmaktadır. Ayrıca uzaktan kontrol kumandası sayesinde kullanım ihtiyacı doğrultusunda kolayca ayarlanabildiği gibi ön panelinin çıkarılması durumunda cihazın kontrol veya bakım için elemanlarına da sorunsuz ulaşım sağlanmaktadır.  Teknik özellikleri sayesinde dış ortamdan etkilenmemekte ve sessiz yüksek verimli çalışma kapasitesini içermektedir.