Soğuk Hava Depoları - Soğutma Cihazları - Endüstriyel Soğutma Sistemleri

+90 216 377 94 00 - 94 14 | info@novasogutma.com
TEKLİF AL

Anahtar Teslim Soğuk Hava Sistemleri

Hemen her alanda kullanılmakta olan soğuk hava depoları veya soğuk kabinlerin kullanım amacına yönelik farklı kapasiteleri vardır.

Yüksek ya da orta düzeyli standart soğuk hava tesislerinin yanı sıra özel ebatlı ve farklı özelliklerle donatımlı soğuk stok alanları da oluşturulmaktadır. Burada önemli olan muhafazaya alınacak ürünlerin içerdiği su ile vitamin değerlerinin kaybolmadan korunmasını sağlayacak özellikleri içeren bir soğuk hava tesisinin kurulmasıdır. Dolayısıyla Anahtar Teslim Soğuk Hava Sistemleri konusunda en iyi şekilde sizlere ışık tutacak olan proje yöneticilerimiz, soğutma sistemleri konusunda deneyimli ve tecrübeli kişilerden oluştukları için arsa değerlendirmesinden risk analizi ve verimlilik hususuna kadar her ayrıntıda tarafınıza destek olacaktır.

Anahtar Teslim Soğuk Hava Sistemi

Pek çok alanda yer alan soğuk hava depoları kuşkusuz kendi kendine çalışan bir sistem değildir. Yani ısı, ışık ve ses gibi dış etkenlere karşı yüksek özelikli yatılım malzemeleri ile çeşitli ekipmanların kullanıldığı gibi birde içerden ve dışarıdan destekleyici motor sistemleri bulunmaktadır. Oluşturulan bu sistemin verimliliği açısından her ayrıntının sorunsuz çalışması adına sistemin birbirine kombine şekilde hareket etmesi ve sıkıntısız çalışarak muhafazaya alınan ürünlerin raf ömrü süresince korunmasına ön verilmesi gereklidir. Sistemli ve yüksek ölçüde verimli şekilde çalışacak bir tesis yani Anahtar Teslim Soğuk Hava Sistemi sahibi olmak isterseniz, zaman kaybetmeden proje yöneticilerimizle irtibat kurmanız gerektiğini söyleyebiliriz.

Anahtar Teslim Soğutma Sistemleri

Projelendirilen soğuk oda veya soğuk odalar için kapasiteye uygun bir sistemin hayata geçirilmesi gerekir. Kapasitenin üzerinde zorlama bir düzen kurulur ise hedeflenen verimin alınması mümkün olmayacaktır. Dolayısıyla firma kapasitesi ne ise bu doğrultuda soğuk oda, soğuk kabin, şoklama ünitesi ve benzeri alanlarla donatılmış soğuk hava depoları oluşturulabilir. İhtiyacınız doğrultusunda firmamız Novacold en iyi şekilde kapasitenize uygun Anahtar Teslim Soğutma Sistemleri konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Muhafaza edeceğiniz ürünlerin yapısal özellikleri doğrultusunda uygun sıcaklık içeren ve istendiğinde uzaktan izlenebilen soğuk hava depolarını sizler için üretmekte ve sorunsuz şekilde kurulumunu gerçekleştirmekteyiz. Kullandığımız malzeme ile ekipmanlar sayesinde yüksek ölçüde verim alacağınız bir soğutma sistemi için geç kalmadan bizlerle iletişime geçmenizi ve detaylar hakkında bilgi edinmenizi önermekteyiz.