Soğuk Hava Depoları - Soğutma Cihazları - Endüstriyel Soğutma Sistemleri

+90 216 377 94 00 - 94 14 | info@novasogutma.com
TEKLİF AL

Soğuk Hava Deposu Projesi

Özellikle ticari sektörlerde tercih edilen ve birden fazla ürünün muhafaza edilebilmesi için tercih edilen soğuk depolar cihazları ve projeleri ile de gündemde kalmayı başarmıştır.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sitemiz genelinde tüm görsel resimlere yer vererek aklınızdaki ve hayalinizdeki depolara ulaşmanızı sağlamaktayız. Hem gıda sektörüne uygun olan, hem de tıbbi ürünler çerçevesinde soğutma desteğine ihtiyaç duyulan Soğuk Hava Deposu Projesi en verimli şekilde hazırlanabilmektedir. Yani çalışan uzman kişiler tarafından yapılacağından ötürü sizlerin menfaatleri de göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır. İşletmeniz büyük ve küçük olsa dahi her zaman için talep edebileceğinizden dolayı kuşku yaşamanızda bir engel görülmemektedir.

Anahtar Teslim Soğuk Hava Deposu Projesi

Sıcaklık dereceleri bakımından +15 den başlayarak -5 dereceye kadar devam eden makine cihazları sayesinde bakım onarım açısından da ayrıcalıklara sahip olabileceksiniz. Tüm inşaat bölümü de dahil olacak bir şekilde projeleri hazırlanarak sizler elinizi bile sürmeden anahtar teslim olarak sizlere sunulacağını belirtebiliriz. Kullanacağınız ürün çerçevelerinde de şoklama, dondurma veya soğutma seçenekleri ile -25 dereceyi gören Soğuk Hava Deposu alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu cihazlar asla ses çıkarmadan en düşük ses kalitesi ile çalışma sağlayarak ürünlerin iyi bir şekilde korunmasına yardım etmektedir. Yani hem alan bakımından, hem de kullanılan soğutma cihazları bakımından her ikisini de bir arada yakalayabileceğiniz projeler bulunmaktadır. İklim kuşaklarına da uygun oldukları ayrıca belirtilmektedir.

Soğuk Hava Deposu ve Soğutma Sistemleri

Sizlere birde dondurma aralıklarının hangi derecelerden başladığını belirtecek olursak 0 derece ile -40 dereceye kadar istekte bulunulabilmektedir. Yani sizler uygulayacağınız veya yararlanacağınız hizmetin ne şekilde olacağını belirterek sizlere uygun olan özel tasarımlar gerçekleştirilebilir. Ürünlerin raf ömrünü uzatmak ve insan sağlığına uygun olması açısından kimi zamanlarda da şoklamalar yapılabilir. Laboratuvarlarda ve tıbbi ürünlerde de tercih edilen bu Soğutma Sistemleri her zaman için beklenilen performansları verebilmiştir. Şimdi sizlerde zaman kaybetmeden teknolojinin sunmuş olduğu karlı yatırımlara sahip olabilmek için elinizi çabuk tutarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Merak edilen fiyatlar konusunda da teklif almayı unutmayarak bütçeniz dahilinde siparişlerde bulunabileceksiniz. Detaylar için takipte kalmaya devam ediniz.