Soğuk Hava Depoları - Soğutma Cihazları - Endüstriyel Soğutma Sistemleri

+90 216 377 94 00 - 94 14 | info@novasogutma.com
TEKLİF AL

Sürgülü Soğuk Hava Deposu Kapısı Ne İşe Yarar?

Bildiğiniz gibi soğuk hava depoları başta gıda malzemeleri olmak üzere ilaç ve kimyasal ürünlerin muhafaza edilmesinde kullanılan bir tesisi içermektedir.

Yani bir ürünün raf ömrünü yapısını bozmadan korumak ve tüketiciye olabilen en doğal haliyle sunmak için üretici, aracı ve satıcı firmaların soğuk hava deposu ihtiyaçları doğmaktadır. Bu noktada Sürgülü Soğuk Hava Deposu Kapısı Ne İşe Yarar? Dediğiniz ise oluşturduğunuz soğuk odanın hem daha güvenlikli hem de kolay kullanımını sağlar diyebiliriz. Fonksiyonel özelliklerle donatılarak üretilen sürgülü soğuk depo kapıları, kullanım alanına bağlı olarak değişken ebatları içerebilir. Yani soğuk hava deposunun ebadına göre tasarlanması mümkündür.

Soğuk Hava Deposunda Sürgülü Kapı Kullanımı

Soğuk hava deposunda kullanılan her ürünün yüksek koruma özelliği içermesi gerektiğinin yanı sıra kullanım kolaylığı sağlaması da oldukça önem teşkil etmektedir. Yani açılıp kapanması bir işkence olacak düzeyde amatörce üretilen bir ürün yerine içerden ve dışarıdan açılma özelliğine sahip hızlı ve güvenli bir ürün, kullanıcısına zaman kazandırarak işleyiş kolaylığı sunacaktır. Dolayısıyla Soğuk Hava Deposunda Sürgülü Kapı kullanımı tercih edilmesi ve bu kapının profesyonel bir firma tarafından temin ilmesi son derece avantajlı sonuçlar içerecektir. En 90cm’den başlayıp 300cm’e kadar, boy ise 170cm’den 350cm’e kadar üretilebilmektedir. PVC ile paslanmaz yüzeyden imal edildiğinden ötürü uzun vadede kullanıma elverişlilik göstermekte ve ayrıca özel ebat ihtiyaçlarında da yine her çeşit kolaylık tanınmaktadır.

Sürgülü Soğuk Oda Kapısı Fiyatları

Soğuk hava tesisi kişilerin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanarak kurulan bir sistem olduğundan ötürü her kullanım alanında yer alan soğuk odaların ebatlarında da değişkenlik görülmesi mümkündür. Dolayısıyla soğuk oda tesisinin ebatlarındaki değişkenlik fiyat konusuna da yansımaktadır. Yani Sürgülü Soğuk Oda Kapısı Fiyatları konusundaki merakınıza net bir rakam vermek mümkün değildir. Ancak proje yöneticileri tarafından yapılan tespit sonrasında istediğiniz ürün modelinin fiyatını öğrenebilirsiniz. Bu konuda firmamızın tarafınıza en iyi kaliteyi en ekonomik koşullarda sunacağından emin olarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İrtibat öncesinde referanslarımızı inceleyebilir, hizmet kalitemiz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.