Soğuk Hava Depoları - Soğutma Cihazları - Endüstriyel Soğutma Sistemleri

+90 216 377 94 00 - 94 14 | info@novasogutma.com
TEKLİF AL

Konteyner Soğuk Odalar ve Sistemleri

Soğuk hava sistemlerinden biri olan konteyner soğuk odalar, sabit bir nokta yerine taşınabilir özelliğe sahip olmasından ötürü birçok sektör için avantaj içeren bir soğutma sistemidir.

+8˚C, -5˚C, -18˚C, -25˚C, -45˚C olmak üzere isteğe bağlı derecede 20 ila 40 Feet seçeneği ile Konteyner Soğuk Odalar üretilebilmektedir. Dış gövdesinin metal olmasından ötürü dış etkenlerden etkilenmemesi sayesinde istenen her alan içinde kullanıma uygunluk sağlamaktadır. Hatta ihtiyaç halinde jeneratör ile desteklenirse 7/24 durmaksızın soğutma işlemini gerçekleştirebilir. Genellikle yurt dışında, gemilerde ve askeri alanlarda tercih edilen konteyner soğutma, günümüzde kolay taşınmasından ötürü talebini hızla artırdığı görülmektedir. Muhafaza edilecek ürün özelliğine uygun şekilde tasarlanabilir, yüksek ölçüde koruma sağlamayabilir.

Konteyner Soğuk Hava Sistemleri

Balıkçılar, meyve ile sebze üreticileri, unlu mamuller, et üreticileri ve daha pek çok işletme tarafından gereksinimi duyulan Konteyner Soğuk Hava Sistemleri, konteynerin taşınabilir özelliği sayesinde kullanıcısına avantaj sağlayarak ürünleri taze tutma olanağı sunmaktadır. Konteyner soğutma, kişilerin ihtiyacı doğrultusunda farklı soğutma seçenekleriyle tasarlanarak üretilmekte olup, standart ölçülerin yanı sıra özel ebat istemlerde de çeşitli çözümler sunulmaktadır. Bünyemizde bulunan proje yöneticilerimizle iletim kurarak istediğiniz özelliklerde tarafınıza proje sunulmasını sağlayabilir, en iyi verim alacağınız düzeyde konteyner soğutma sisteminin tasarlanmasını sağlayabilirsiniz. Vereceğimiz her çeşit soğutma sistemi hizmetimizde anahtar teslim projeler yapmakta olup, hizmet sonrasında da her daim gerekli durumlarda sizlere destek olmaktayız.

Konteyner Soğuk Oda Sistemleri Ne İşe Yarar?

Muhafaza edilecek ürün ile kullanım alanına bağlı olarak standart veya özel ebatlarda tasarlanabilen konteyner soğuk hava sistemi, sizlere en iyi şekilde verim sağlayacak niteliklerle donatılarak üretilecektir. Dolayısıyla Konteyner Soğuk Hava Sistemleri Ne İşe Yarar? Dediğinizde, istediğiniz ürünün raf ömrünün uzatmasına yani muhafaza edilmesine olanak tanır şeklinde yanıt verebiliriz. Konteyner soğutma sistemi bir noktaya sabitlenmeyeceği için dilediğinizde bir yerden başka bir yere kolayca transfer edebilecek, istediğiniz noktada kullanımını yapabileceksiniz. Daha öncede belirttiğimiz gibi jeneratör ile destekleme yaparsanız, kesintisiz soğutma işlemini gerçekleştireceğinden ötürü ekonomik soğuk hava deposu elde etmiş olacağınızı bilmelisiniz.