Soğuk Hava Depoları - Soğutma Cihazları - Endüstriyel Soğutma Sistemleri

+90 216 377 94 00 - 94 14 | info@novasogutma.com
TEKLİF AL

Otel ve Restoran Soğuk Hava Depoları

Bildiğiniz gibi otel ile restoranlar sürekli olarak yeme-içme konusunda halka açık hizmet noktaları olduğundan ötürü sundukları lezzetleri taze besin maddelerinden hazırlamaları gereklidir.

Bu durumda her ürünün normal şartlarda çok kısa bir raf ömrü olduğu göze alınırsa, gıda işletmelerinin bünyesinde soğuk hava deposunun olması gerektiğini söyleyebiliriz. İşletmenin büyüklüğüne yani müşteri sirkülasyonuna bağlı olarak yaş sebze ile meyve, süt ve süt ürünleri, et ürünleri, deniz ürünleri gibi her çeşit gıdanın yapısına uygun koşulları içeren uygulama alanına bağlı yani Otel ve Restoran Soğuk Hava Depoları kurulması önemli bir husustur. Dolayısıyla bu konuda sizlere yardımcı olacak olan kuruluşumuz, uzun yıllara dayanan tecrübesi ile uygulama alanınıza ve saklanması gereken ürünlerinize göre en verimli soğuk oda projesini sizlere sunacaktır.

Otel Soğuk Odaları

İşletmenize bağlı olarak doğan stoklama ihtiyacınızın doğru koşullarda oluşması için sizlere proje sunan kuruluşumuz, yeterli büyüklükte ve nitelikteki Otel Soğuk Odaları hizmetiyle, firmanızın her daim müşterisine taze yiyecek ve içecek sunmasına ön vermektedir. Birinci sınıf kalitede kullandığımız malzemeler ve uzman bir kadro işçiliği sayesinde sıfır hata ile anahtar teslim soğuk oda kurulumu yapıyor ve işletmenizin kazanmasına katkı sağlıyoruz. Standart veya istediğiniz ölçülerde sizlere sunacağımız soğuk oda projesi ile otel, restoran veya lokanta tarzı işletmelerinizde gıda maddelerinizi bozulmadan muhafaza edebileceksiniz.

Otel ve Restoran Soğuk Odaları

Bozulabilir gıda ürünlerinizin mevzuata uygun şekilde depolanmasına ön vererek raf ömrünü uzatacak projeleri sizlere sunan proje yöneticilerimiz, işletmenizin büyüklüğüne bağlı olarak standart ya da özel ölçülerde Otel ve Restoran Soğuk Odaları tasarlayabilmektedir. Soğuk oda kapıları, soğutma cihazları, soğuk hava deposu panelleri, paslanmaz soğuk oda rafları, plywood zemin panelleri gibi tarafınıza sunacağımız ürünlerimiz ile verim sağlayabileceğiniz birinci sınıf soğuk hava depoları üretebilmektedir. Sektörümüzün önde gelen kuruluşları arasında oluşumuz sayesinde memnuniyetinizi kazanmak adına profesyonel bir kadroyla sizlere hizmet vereceğimizi bilmelisiniz. Kaliteli bir işçilik için bizlerle iletişimde kalabilir, her ihtiyacınızda uzman kadromuzdan destek alarak hızlı şekilde ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz.