Soğuk Hava Depoları - Soğutma Cihazları - Endüstriyel Soğutma Sistemleri

+90 216 377 94 00 - 94 14 | info@novasogutma.com
TEKLİF AL

Soğuk Hava Deposu Kurulumu

İlk olarak bu depoların ne anlama geldiklerine ikinci olarak da ne amaçlı kullanıldıklarına açıklık getirerek kurulumları hakkında bilgilendirmeler yapabiliriz.

Bildiğiniz üzere ülkemizde ve tüm dünya genelinde teknolojinin geliştiği bir gerçektir. Bu gelişmelerle birlikte ise hayatımıza yeniliklerin girdiği de görsel olarak bilinmektedir. Geçmişten günümüze kadar gelen ve son olarak da yeni yüzleri ile karşımıza çıkan Soğuk Hava Deposu daha çok uzun süreli muhafaza edilmek istenilen ürünler için geçerli olmaktadır. Yani büyük işletmelerden başlayarak küçük işletmelere kadar ulaşabiliyor olması kendini ayrıcalıklı kılabilir. İsteğe bağlı olarak da alan genişliği hesaplanarak özel dekorasyonlu projelendirmeler yapılmaktadır. Tüm bunların sonunda ise aktif olarak soğutma sistemlerinizi kullanarak işlerinizi yoluna sokabilirsiniz.

Soğuk Hava Deposu Kurulumu Maliyeti

Her zaman için kaliteli hizmet almak ve hizmetlerin devamlılıklarından faydalanmak isterseniz sizlere en iyi şekilde yardımcı olabiliriz. İlk olarak sitemize giriş yapmanız ve görsellerimizde yer alan projelerimizi incelemenizi tavsiye ederek aklınızdan geçen tasarımı bizlere aktarmanızı isteriz. Tüm bunlara karar verdikten sonra ise hem inşaat alanında, hem de tamamlanması konusunda en ince ayrıntılar düşünülerek alanınız Soğuk Hava Deposu Kurulumu için uygun hale getirilebilir. Maliyetler genelinde ürünlerinizi hangi derecelerde muhafaza edeceğinizi belirleyerek sizlere sunulacak olan 0 dan  başlayan ve devamında -15, -25, -40 ve +8 olarak devam eden soğutmaları isteyebilirsiniz. Yani ayarlanabilir ve ürünün özelliğine göre değişkenlik sağlayabilir oluyor olması kullanım açısından da kolaylıklar sunmaktadır.

Soğuk Hava Deposu ve Buzhane Kurulumu

Bir veya birden fazla hatta ve hatta merkezi sistem olarak şoklama, dondurma veya soğutma özelliklerine sahip olan depolarla keyifli işler çıkartabilirsiniz. Soğutma cihazları konusunda da en iyisini sunmayı alışkanlık haline getirerek sizlere garantili hizmet vermektedir. Özellikle de tesislerde olmazsa olmazları arasında yer alan Buzhane Kurulumu içinde aynı hizmetlerden yararlanabileceksiniz. Hizmette yer alan sektörler ise tercihlere göre ve muhafaza şartlarına göre et ve et ürünleri, balık ve deniz ürünleri, süt ve süt ürünleri, meyve, sebze, ayran, yoğurt, peynir gibi kendini sıralamaktadır. Sizlerde faaliyet alanlarına uygun olan seçimleri yaparak aktif bir şekilde kullanıma hazır olabilirsiniz.