Soğuk Hava Depoları - Soğutma Cihazları - Endüstriyel Soğutma Sistemleri

+90 216 377 94 00 - 94 14 | info@novasogutma.com
TEKLİF AL

Soğuk Odalar Hakkında Bilgi

Her zaman için çeşitli sektörlere yer verdiğini belirttiğimiz soğuk depolar şimdilerde de ürünlerin raf ömürlerini uzatmak için tercih edilmektedir.

Bu açıdan ele alınan soğutma sistemleri ürünlerin en doğal haline yakın olacak şekilde bir d daha uzun saklanabilmesi adına uygulanmaktadır. Tercihe uygun olarak imalatları ve uygulamaları yapılan Soğuk Oda çeşitleri betonarme ve prefabriklerde kendini ispatlayabilmektedir. Sadece bununla sınırlı kalmayarak sıfırdan değil de var olan bir alanında yine istenilen görselliğe kavuşabilmesi mümkün olacaktır. Çok iyi bir proje hazırlandığı durumda anahtar teslim olarak sizlere teslimatları yapılabilecektir. Ayrıntılar veya görseller için ise internet sayfamızdan destek alarak bilgi muhasebesi yapabilirsiniz.

Soğuk Oda Paneli Kullanımı

Özellikle toptancılarda veya dağıtım şirketlerinde araç arkalarına bile monte edilebildiği görseller yardımı ile kanıtlanmıştır. Sizler ürünleri hasat edildikten sonra çok daha taze bir şekilde tüketiciye sunabilmek için tercih edebileceksiniz. Kimi zaman merkezi sistem olarak tüm genele uygulanan bu işlem, isteğe bağlı olması durumlarda da Soğuk Oda Paneli olarak da yapılabilmektedir. Boyutu ve kapasitesi sizlerin tercihine bırakılarak işletmenizin işlerini rayına sokabilecek cinsten çalışır vaziyete getirilebilir. Söz konusu olan odaların sıcaklık derecelerinden bahsedecek olursak -25 başlayarak +8 derecelere kadar yükselebilmekte ve azalabilmektedir. Unutmayınız bu tarz odalar iyi kullanıldığında ve iyi depolandığında çok daha performanslı hale gelebilir. Teknolojinin nimetlerinden faydalanmak için mutlaka yeniliklere açık olmanız gerekmektedir.

Daha çok et entegre tesislerinde yaygın olarak tercih edilen bu odalar sırasıyla bir de kasap işletmelerinde, balık işletmelerinde, balık hallerinde, sebze ile meyve depolamalarında, sütlü ve unlu mamullerin depolamalarında, dondurma ürünlerinde ve son olarak da ayran, süt, peynir gibi gıdalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Başlı başına bir efsane olarak kabul edilen Soğuk Odalar günün her saatinde bizlere yardımcı olarak kar marjımızı yükseltmemizi sağlamaktadır. Sizlerde işletmesini yaptığınız firmalarınızda bu tür alanlara yer vererek ürün kalitelerinizi koruyabilir ve tüketiciye daha hızlı cevap verebilirsiniz. Sizler elinizi dahi sürmeden profesyonel çalışan ekipleri tarafından projelendirmeleriniz yapılarak sizlere odalarınız teslim edilebilir. Ayrıntılar için bizlerle kalmaya devam ediniz.