Soğuk Hava Depoları - Soğutma Cihazları - Endüstriyel Soğutma Sistemleri

+90 216 377 94 00 - 94 14 | info@novasogutma.com
TEKLİF AL

Unlu Mamuller İçin Donuk Hava Depoları

 Soğuk hava depoları her çeşit gıdanın yapısına uygun şekilde muhafaza edilmesine olanak tanıyan yapıları içermektedir. 

Yüksek ölçüde dansite içerikli poliüretan malzeme ile yalıtım yapılan soğuk hava panelleri aracılığıyla olabilen minimum seviyede enerji ve ısı kaybı sağlanarak ürünlerin uzun süre korunmasına ön verilmektedir. Soğuk oda panelleri demonte şekilde tasarlanmakta olup, istendiğinde betonarme yapıyla da inşa edilmesi mümkün olmaktadır. Dolayısıyla ihtiyacınıza yönelik Unlu Mamul İçin Donuk Hava Depoları en iyi şekilde tarafımızdan projelendirilecek ve anahtar teslim şekilde sizlere sunulacaktır. Ayrıca tasarlanacak olan soğuk hava deposu dilerseniz ileriye dönük kapasite artırma durumunuz göze alınarak bu doğrultuda da tasarlanabilmektedir.

Unlu Mamul Saklama Koşulları

Hepimizin bildiği gibi normal şartlarda yaş pasta, börek, kuru pasta ve benzeri unlu mamullerin raf ömrü oldukça kısadır. Fakat teknolojinin gelişmesiyle son yıllarda artan unlu mamul üretimlerinin ihtiyacı doğrultusunda tasarlanan unlu mamul depoları, ürünlerin uzun vadede muhafaza edilmesine ön vermektedir. Merak edenler için Unlu Mamul Saklama Koşulları şok odalarında -35˚C ile -45˚C derece şoklanmış ürünlerin -18˚C muhafazayı içerir diyebiliriz. Ürünlerinizi uzun süre muhafaza edebileceğiniz depoları üst düzey kalite ile kuruyor ve gerektiğinde kapasitenize uygun soğuk oda seçenekleriyle sizlere çözüm üretiyoruz. Üretimden satışa ve tüketiciye ulaşana kadar arada geçen süreci iyi değerlendiriyor ve ürün yapısına uygun tasarlanan depolarda, ürünlerinizin tazeliğini korumasını sağlıyoruz.

Unlu Mamuller İçin Donuk Hava Deposu

Proje yöneticilerimiz arsa konumundan Unlu Mamuller İçin Donuk Hava Deposu inşa sürecine varana dek her ayrıntıda sizlere destek olmakta ve muhafaza edeceğiniz ürünlere bağlı olarak risk analizi yaparak, en iyi şekilde verim alacağınız projeyi sizlere sunmaktadır. Proje üzerinde istediğiniz değişiklik veya ekstra bir özellik olduğunda istekleriniz dikkate alınarak gerekli incelemeler ardından size faydası olacaksa projeye eklenmekte, aksi yönde zararı olacak da ayrıntılı şekilde açıklaması tarafınıza yapılmaktadır. Firma olarak hedefimiz ihtiyacınız olan soğuk hava deposundan en üst düzeyde verim almanızdır. Bundan ötürü anahtar teslim şekilde sizlere sunduğumuz soğuk hava depolarında profesyonel işçilik ve 1.sınıf malzeme kullanımı yapmaktayız. Bizlerle iletişime geçerek kapasitenizi bildirebilir ve bu doğrultuda bilgi alabilirsiniz.