Soğuk Hava Depoları - Soğutma Cihazları - Endüstriyel Soğutma Sistemleri

+90 216 377 94 00 - 94 14 | info@novasogutma.com
TEKLİF AL

Split Soğutma Sistemi

Bildiğiniz gibi soğuk hava depolarında bir veya birden fazla ürün doğal özelliğini kaybetmemesi için uygun koşullarda korunmakta ve tüketiciye doğala en yakın haliyle sunulmaktadır.

Soğutma sisteminde kapasite ve ürüne bağlı olarak soğutma sistemi çeşitleri vardır. Bunlardan Split soğutma Sistemi, verimlilik açısından oldukça avantaj içermekte ve uzun vadede ürünlerin korunmasına ön vermektedir. Sistemin kısaca avantajlarına değinecek olursak;

  • Düşük ses seviyesi
  • Kullanım alanı ile standarda bağlı olmak üzere model çeşitliliği
  • Ekipman kalitesi
  • Yüksek verim
  • Duvar ya da zemine monte seçeneği
  • Dış ortama karşı dayanıklılık
  • Kurulum ile birlikte bakım kolaylığı

Gibi pek çok olumlu özellik barındırmaktadır. Dolayısıyla tercih eden kişiler ürünlerini sorunsuzca muhafaza süresi boyunca koruyabileceklerdir.

Split Soğutma Sistemi Cihazları

Firmanıza soğuk hava tesisi edinecekseniz, doğru firmayla çalışarak en verimli sisteme sahip olmanız, kendi menfaatiniz için oldukça önem teşkil etmektedir. Bakıldığında Split Soğutma Sistemi cihazları son derece verim alınacak özelliklerle donatılmıştır. Teknik açıdan akustik ses izolasyonu ve elektronik fan devir kontrolü donanımına sahip olan sistem, kullanıcısına ciddi ölçüde kazanç sağlayacaktır. Çünkü Split Soğutma Sistemiekipmanları sık arıza göstermeyeceğinden ötürü sıklıkla bakım da gerektirmeyecek ve her açıdan kullanıcısına avantaj içerecektir. Dolayısıyla böylesine verimli bir sistem için soğutma alanında başarılı çalışmalarıyla ün salmış firmamızla iletişime geçerek, uygulama alanında en verimli projeye imza atabilirsiniz.

Split Soğutma Sistemi'nin Avantajları

Üretim veya depolama yapan aracı firmalar ellerindeki her çeşit ürünün yapısal bozulmasına izin vermemesi adına uygun koşullarda ürünleri muhafaza etmek zorundadır. Bunu normal şartlarda elde etmesi imkansız olacağından ötürü bugünün yüksek verim getirisi olan Split Soğutma Sistemi avantajlarından yararlanması, en doğru soğuk depolama seçeneklerinden biri olacaktır. Bu hususta anahtar teslim şeklinde sizlere hizmet veren firmamız, en ince ayrıntıları dahi es geçmeden yüksek verimli bir projeyi tarafınıza sunacak ve kabul görme durumunda ise hızlı ve kaliteli şekilde üretimine geçecektir. Soğuk hava deponuz tarafınıza teslim edildikten sonra ihtiyacınız olan her anda teknik desteğini de 7/24 sizlerden esirgemeyecek olan firmamız, güvenli hizmetin ender adreslerinden biri olarak her daim en iyi çözüm önerileriyle rakiplerinize karşı atağa geçmenize katkı sağlayacaktır. Detaylar için web sitemizi ziyaret edebilir, iletişim bilgilerimizden irtibat kurabilirsiniz.