Soğuk Hava Depoları - Soğutma Cihazları - Endüstriyel Soğutma Sistemleri

+90 216 377 94 00 - 94 14 | info@novasogutma.com
TEKLİF AL

Endüstriyel Soğutma Sistemleri İçin Fiyat Teklifi Nereden Alınır?

Gıdadan ilaç ve kimyasal ürüne varana dek her çeşit içeriğin fizyolojik yapısında bir değişme olmadan belirli bir nem ile sıcaklık seviyesi doğrultusunda muhafaza koşullarının oluşturulma şekline Endüstriyel Soğutma Sistemleri adı verilmiştir.

Kök hücre, serum ve gıda gibi ürünlerin normal koşullarda hızla yapısında oluşan değişikliğe karşın en yaygın kullanılan çözüm yöntemidir. Sıcaklık oranı -80Cﹾ ile +25Cﹾ olmakla beraber ± 5Cﹾ depolama sistemi de bulunmaktadır. En doğru açıklama ise ürün veya ürünlerin muhafaza sürecine bağlı şekilde soğuk zincirin oluşturulduğudur. Sistem içinde kullanılanekipmanlar ise kapasite ve ürün bazlı değişkenlik göstermektedir.

Endüstriyel Soğutma Fiyatları

Soğutma grupları hakkında genel düşünce, çok uçuk rakamları içerdiği yönündedir. Ancak kısa sürede sağlayacağı avantajlar ile kendini amorti eden Endüstriyel Soğutma Sistemleri, ihtiyaç doğrultusunda fiyat açısından değişkenlik göstermektedir. Yani soğutma sistemlerinde fiyat çalışma koşulları, sistem gerekliliği, kapasite ve benzeri değerlere göre belirlenmektedir. Dolayısıyla bir firmaya soğutma sistemi tasarlanacaksa öncelikle soğutma sistemleri alanında hizmet veren kuruluşlar ile görüşmek ve ücretsiz şekilde yapılacak olan tespit çalışmasından sonra fiyat teklifinin alınabileceğini belirtmek isteriz. Dolayısıyla yerinizi görmeden ortalama fiyat veren kişilere itimat etmemenizi tavsiye ederiz. Aksi durumda sonradan hiç beklemediğiniz bir mali tablo ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bundan ötürü Endüstriyel Soğutma Sistemleri alanında uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamızla tanışabilir, sistemli şekilde işleyecek olan projelendirme aşamasından sonra net hizmet bedelini öğrenebilirsiniz.

Nova Cold Endüstriyel Soğutma Sistemleri

Soğutma sistemleri evaparatör, filtre, drenaj, çekvalf, conta, chiller gibi pek çok ekipman içermektedir. Bunların yüksek verim sağlaması için 1. kalite olması gerekli olup, yan sanayi ürünlerin kullanılma durumunda düşük verim ile ciddi maddi kayıp riski barındırmaktadır. Bir ürünü belli bir çerçevede korumak ve doğala en yakın haliyle tüketiciye ulaştırmak için en iyi hatta tek çözüm yolu soğutma sistemleridir. Dolayısıyla yıllar içinde kazandığı tecrübelerle Endüstriyel Soğutma Sistemleri alanında lider konumda yürüyen firmamız, sizler için en doğru adres olacaktır. İşleyişinize artı avantaj sağlayacak projelendirme ile kısa sürede yüksek kazanç sağlayacağınızdan emin olarak, bizlerle iletişime geçebilir, doğru sonuçlar elde edebilirsiniz.