Soğuk Hava Depoları - Soğutma Cihazları - Endüstriyel Soğutma Sistemleri

+90 216 377 94 00 - 94 14 | info@novasogutma.com
TEKLİF AL

Soğuk Oda Sistemleri Fiyatları

Tarımsal ürünler, hayvansal ürünler, tıbbi ile medikal ürünler, unlu mamuller ve su ürünleri gibi her çeşit erken bozulma riski taşıyan gıda malzemesinin ilk aşamasından tüketiciye varan aşamasına kadar muhafaza edilmesi gerekli olup, bu süreçte ürünlerin cinsine bağlı olarak soğuk hava sistemlerinden faydalanmak gereklidir.

Son yıllarda alınan verime dayalı olarak bir hayli rağbet gören Soğuk Hava Sistemleri Fiyatları açısından da bütçeye bağlı alternatiflerle sizlere sunulmaktadır. Yani ihtiyacınıza bağlı en doğru çözüm yolu önerildiğinde uzun vadede ciddi kazanç sağlayacağınız tartışmasız bir gerçektir. Normal şartlarda herhangi bir gıda maddesinin en fazla ömrü 3 ila 10 gün arasında değişir. Ancak soğuk hava deposunun kullanılma durumunda bu süreç oldukça fazla uzar ve her daim tüketiciye vitamin ile minerallerini kaybetmemiş ürünler sunulabilir.

Soğuk Oda Fiyatları ve Saklama Koşulları

Yiyeceklerin normal saklanma sürelerinin üzerine çıkarak daha da uzun sürelerde korunmasını sağlama isteği çok uzun yıllardan bugüne kadar farklı yöntemlerle başarılmıştır. Ancak günümüzde gıda muhafaza süresi hem daha uzun sınırlara ulaştırılmış olmakla birlikte hem de ilkel yöntemlerle değil de daha modern ve profesyonelce Soğuk Oda sistemleri adı altında gerçekleştirildiğini söyleyebiliriz. Korunacak ürünün cinsine bağlı alarak gerekli nem ve ısı ölçüsünün ayarlanıp, en doğru koşulların oluşturulması sonucunda uzun vadede gıda maddeleri ve ilaç ile medikal ürünler gibi birçok ürün yapısını bozmadan saklanabilmektedir. İstenilen her ölçüde farklı panel kullanımıyla soğuk oda sistemi tasarlanabilir. Bu durum kişinin ihtiyacı, saklamak istediği ürün cinsi ve miktarı ve tabi ki bütçesiyle alakalı olarak şekil alacaktır.

Soğuk Oda Sistemleri İle Ürünlerinizi Koruyun

Belirttiğimiz gibi her ihtiyaca yönelik tasarlanabilen ve uzun vadede kullanıcısına verim sağlayabilen Soğuk Hava Sistemleri, ürünlerinizi hasat ettiğiniz andaki tazeliği ile özelliklerini bozmadan korumanızın tek çözüm yoludur diyebiliriz. Her ürünün yapısı bozulmadan muhafaza edilme şartları vardır. Yani bazı ürünleri dondurma işlemine maruz bırakırsanız, yapısında bulunan özellikle kaybolacaktır. Dolayısıyla uzman bir firmadan yardım alma durumunuzda hangi ürünün hangi nem ile sıcaklıkta korunması gerektiği yönünde en ince ayrıntıya varana dek bilgilendirileceğiniz gibi tarafınıza en doğru çözüm yolu da sunulacaktır. Bu konuda firmamıza ulaşabilir, sizler için en iyisini tasarlamamıza ön verebilirsiniz.