Soğuk Hava Depoları - Soğutma Cihazları - Endüstriyel Soğutma Sistemleri

+90 216 377 94 00 - 94 14 | info@novasogutma.com
TEKLİF AL

Soğuk Hava Deposu Maliyeti

Büyük ve küçük ölçekli işletmelerin her zaman için alanları içerisinde bulundurdukları soğuk hava depoları sandığınızdan da profesyonel olarak çalışmaktadır.

Yani kullanılacak veya muhafaza edilecek olan ürünlerin özelliklerine göre ve saklanacak koşullara göre raf ömrünü uzatmakta işe yaramaktadır. Bundan dolayı da sizler kapasitenizi tam anlamı ile belirledikten sonra işlemlerinizin daha iyi yürütülebilmesi bakımından ayarlamalar yapılabilir. Merak edilen Soğuk Hava Deposu Maliyeti de bu noktada devreye girerek müşterilerin isteklerine göre değişebilmektedir. Yani tek bir kalemde söyleyebileceğimiz bir maliyeti bulunmamaktadır. Kısacası alanınız ve bütçeniz doğrultusunda kendi maliyetinizi kendiniz oluşturabilir ve ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz. Söz konusu olan kalite olunca da müşteri memnuniyeti çerçevesinde sahip olamayacağınız bir ürün bulunmamaktadır.

Gıda Sektöründe Soğuk Hava Deposu

Günümüz şartlarında yaygın olarak kullanılan bu depolar ilk olarak gıda sektöründe ağırlık göstermektedir. Yani taze sebze ve meyve saklama alanları olarak başlayarak devamında et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri, balık ve deniz ürünleri ile devam ederek bir de tıbbi alanlarda da çok sık rastlanabilmektedir. İsterseniz merkezi sistem olarak alanınızın tamamına Soğuk Hava Deposu yaptırabilir veya sadece ihtiyaç duyduğunuz alanlarda da çalışmalar yürütebilirsiniz. Her zaman için müşterilerin talepleri doğrultusunda projelendirilerek işleme alındığından ötürü sizlerin tercihleri çok önemlidir. Beklentilerinizi karşılayabilecek ve +15 dereceden başlayarak -5 dereceye kadar devam eden soğutma sistemleri yer almaktadır.

Soğuk Hava Deposu Kullanım Alanları

Sitemiz üzerinden giriş sağlamanız durumunda sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerin tamamına erişerek ihtiyacınız olan ürünler hakkında ayrıntılara sahip olabileceksiniz. Sektörün kendi içerisinde ayrıldığı kollara göre sizlere sunum yapabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Pastane grupları için, market grupları için, kasap grupları için, tıbbi ürünler ve laboratuvarlar için bile özelliklere sahip çok işlemli Soğuk Hava Depoları olduğunu hatırlatabiliriz. Kaliteli hizmet ve uzun ömürlü bir sistem için yapacağınız tercihler her zaman için birinci sınıf üründen yana olmalıdır. Depolama yapacağınız ürünlerin çok daha uzun ömürlü olmasını sağlayarak bir de sağlığa uygun hale gelmesine yardımcı olmaktadır. Bir de fire verdirmediğini düşünecek olursak çok daha karlı işlere imza atabilirsiniz.