Soğuk Hava Depoları - Soğutma Cihazları - Endüstriyel Soğutma Sistemleri

+90 216 377 94 00 - 94 14 | info@novasogutma.com
TEKLİF AL

Soğuk Oda Kapısı

 Bilindiği üzere soğutma sistemlerini gerçekleştiren bölmelerin bir de kendilerine özgü kapıları bulunmaktadır.

Bu kapılar sayesinde ürün ve gıda akışı sağlanmakta ve tekrardan kapatılmaktadır. İsteğe veya kullanım kolaylığına bağlı olarak kanatlı kapılar veya sürgülü kapılar olarak değişken modelleri bulunabilir. Tatbikîde bu değişkenlik soğuk odaların kapasite durumlarına göre farklılık göstereceği için Soğuk Oda Kapısı tercihleri sunmaktadır. Soğuk odaların bir kez daha ne işe yaradığını belirtecek olursak mevcut olan gıdaların bozulmadan muhafaza edilmesini gerçekleştiren özel bölmelerdir diyebiliriz. Yani belli bir tüketim tarihine kadar ziyan olmasını engellemek ve daha sağlıklı hale getirmek demektir. Büyük ve küçük işletmelerde dahi hemen hemen her yerde görülebilir.

Soğuk Oda

Söz konusu olan durumlar tatbikîde tüketmekte olduğumuz gıdaların daha sağlıklı bir şekilde bizlere ulaştırılmasıdır. Yani raf ömrü kısa olan ve hemen kullanıma alınması gereken ürünlerin tüketiciye ulaştırılabilmesi için bozulmalara karşı alınan bir önlem olmaktadır. Üretim ve imalat gerçekleştiren büyük fabrika ve işletmelerin kapasitelerine uygun olarak bir de ürün özelliklerine uygun olarak Soğuk Oda tesisleri bulunmaktadır. Örnek verecek olursak et ve balık tesislerinde, süt ve süt ürünlerinde, sebze ve meyve ürünlerinde bu tarz odaların olması kesinlikle zorunludur. Yani insan sağlığını tehlikeye atmayacak güvenilir bir şekilde ürün tüketilmesi yapılacak her türlü gıda için mevcut bulundurulmakta ve özel olarak projelendirilebilmektedir.

Soğuk Oda Kapısı Fiyatları

Günümüzde hem ülkemiz tarafından, hem de dünya genelinde zorunlu ihtiyaç olarak kullanılmakta olan soğuk odalar bulunmaktadır. Bu odalar işletmenin isteği üzerine büyük veya küçük bir şekilde yapılabileceği için özel projelendirmeler sonrasında meydana gelmektedir. Yani içerisinde saklayacağınız ürünün ve soğutma sisteminin derecesine bağlı olarak tercihler yapılabilir. Bu uygulamaları çok daha iyi bir şekilde kullanabilmek için de kuşkusuz ki kapısına ihtiyaç duymaktayız. Yani proje içerisinde yer alan anahtar teslim olarak sizlere teslimatı yapılan odalarınızın sonrasında kapıları bozulur ise Soğuk Oda Kapısı Fiyatları alarak değiştirme gerçekleştirmelisiniz. Bu fiyatlar ise kapınızın özelliğine göre değişebilir. Yani panel kapı veya sürgülü kapı olması bile fark yaratabilecektir.